Devět životů - cesta k nesmrtelnosti!

8. srpna 2017 v 19:17 | Pellimore |  Jak to vidím já?
Už jste se někdy zamysleli nad tím, zda-li je možné žít navěky? Toužili jste kráčet po tomto světě do jeho konce? Máme pro vás řešení! Tento zbrusu nový způsob nesmrtelnosti je jedničkou mezi ostatními! Zapomeňte na nekonečnou cestu za pramenem mládí, k věčnému životu vám nyní stačit jen zavolat do našeho studia!

Spoustu úplňků jste tvrdě pracovali, abyste se dostali až sem. Vítejte ve Hvězdném klanu! Dnes pro vás máme mimořádnou nabídku! Devět životů pouze za nezlomnou oddanost klanu! Pokud zavoláte ihned, dostanete k tomu jako bonus mimořádně silný klan!
Tak, už jste svých devět životů přijali? Je vše v pořádku? Pokud si nejste jisti, zda se životy aktivovaly, pokuste se o jeden přijít - pracuje-li vše tak, jak má, i nadále čtete tento článek, a pokud ne... Raději pokračujme dál.
Náš produkt vám nabízí víc, než je osm životů navíc - spolu s nimi se vám dostává i šance na věčný život! Co musíte udělat proto, abyste jej dosáhli?
Zaprvé, pamatujte na to, že vaše životy nejsou nezničitelné. Jeden život má záruku tři roky, na to nezapomínejte. Při správném použití a postupu podle návodu se váš pobyt na tomto světě může prodloužit i o několik desítek let.
Jak tedy správně postupovat? Nyní je důležité, abyste na sebe byli opatrní. Žádné prudké pohyby, žádné velké přemáhání se, musíte být hezky v klidu. Nejlépe si vše, s čím denně pracujete, obalte bublinkovou fólií. I sebemenší ostrý roh vás může připravit o život! Jen se podívejte na Šípkovou Růženku. Kdyby nebylo její dobré víly, ze stoletého spánku by se stal okamžitý odchod na druhý konec. A vy dobrou vílu nemáte, pouze dalších osm životů! Pozor na to!
Zapomeňte na boje, šarvátky, hádky mezi sousedy. Jakýkoli konflikt je pro vás nemyslitelný! Musíte své životy uchránit před drápy ostatních, čehož nejlépe dosáhnete, pokud se jejich přítomnosti budete obloukem vyhýbat. Sice tak vašemu klanu moc velkou službu neprokážete a při jeho obraně se klan bude muset obejít bez vás, ale to vše jen pro dobro vaší nesmrtelnosti.
Zimní měsíce jsou pro vás nyní rizikovým obdobím. I týdenní rýmička se může zvrtnout v prudký zelený kašel, který by vás mohl připravit o jeden drahocenný život. Jakmile zem pokryje sníh, zdržujte se ve venkovních prostorách co nejméně. Udělejte si pohodlí ve vašem doupěti, udržujte v něm teplo a nesmíte opominout na prevenci u léčitelky. Pravidelný příjem bylinek posílí vaši imunitu a ochrání vás před zákeřnými strastmi krutých mrazů.
A to je vše! Budete-li se tohoto držet, vašich devět životů nemůže nic ohrozit! Cesta k věčnému životu je vaše! Účinné na 99,9%!
A co to 0,1%?
To je má otázka na vás!
Napadlo vás někdy, jestli může velitel umřít na stáří? Já se s tím zatím nesetkala a ani jsem o tom nečetla. Představme si, že je už je velitel hodně, hodně starý, ale přesto mu zbývá několik životů. Štěstí tomu dalo a on o ně nepřichází. Může tak starý velitel umřít na stáří jako jiné kočky? A pokud ano, přijde tak o všechny životy, nebo jen o jeden? Já to nevím, pokud vy ano, budu ráda, když se od vás něco dozvím. :D
Ale i tak... Představte si to, kdyby umřel na věk a přišel jen o jeden život. Pokud by do té doby nepřišel ani o jeden život, myslím, že by se k nesmrtelnosti trochu přiblížit mohl. Co myslíte?
Pelli
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sandstar Sandstar | 9. srpna 2017 v 7:53 | Reagovat

A to se vyplatí, Horste!

2 Lea Lea | Web | 13. srpna 2017 v 14:03 | Reagovat

Tyjo, mohla bys psát scénáře pro reklamy :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama